Christian Greider SE NEDÍVÁ NA TELEVIZI!Právě se svými kolegy tiskne váš leták. Díky tomu bude leták zaručeně použit včas.Jürgen Tritremmel NEPOSLOUCHÁ RÁDIO!Právě se svými kolegy tiskne váš magazín. Díky tomu bude magazín zaručeně použit včas.

Christian Greider SE NEDÍVÁ NA TELEVIZI!

Právě se svými kolegy tiskne váš leták.
Díky tomu bude leták zaručeně použit včas.

Jürgen Tritremmel NEPOSLOUCHÁ RÁDIO!

Právě se svými kolegy tiskne váš magazín.
Díky tomu bude magazín zaručeně použit včas.

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

 

Koronovirová krize a s tím související omezení ovlivňují nyní náš každodenní život.

 

Navzdory této mimořádně náročné situaci je skupina Walstead Leykam Druck na všech svých stanovištích plně výroby schopná.

 

Dodávky od našich dodavatelů – zejména papíru – jsou v současné době k dispozici bez omezení.

 

  • S našimi prostorově oddělenými pěti výrobními stanovišti ve 3 zemích můžeme zaručit stabilitu výroby a také jsme podnikli vhodná opatření k zajištění našeho dodavatelského řetězce v případě nouze. 
  • Bereme svoji odpovědnost velmi vážně a důsledně realizujeme v naší společnosti opatření nařízené vládou – aby se omezila expanze Korona viru.
  • Naši zaměstnanci v prodeji a správě objednávek jsou vám – jako vždy – k dispozici. V rámci  prevence jsme z velké části na těchto odděleních přešli na Home-Office, nemá to ale žádný dopad na dostupnost ani kvalitu služeb.
  • Abychom co nejvíce zabránili osobnímu kontaktu, platí pro přístup do kancelářských a výrobních budov dočasně přísnější opatření. V této souvislosti vás žádáme, abyste kontaktovali příslušnou kontaktní osobu a informovali se o případných omezeních přístupu příp. požadavcích pro vstup.

 

Chceme vás ujistit, že jako skupina Walstead Leykam Druck této situaci věnujeme velkou pozornost. Veškeré naše úsilí směruje k co nejhladší možné spolupráci s našimi obchodními partnery a k tomu, abychom  minimalizovali účinky Korona viru.

 

V tomto smyslu, vám přejeme všechno nejlepší v čase, který je pro nás všechny náročný.


Váš Walstead Leykam tým

Vše o Walstead Leykam Druck nyní také na videu

Skupina Walstead Leykam Druck má v Evropě dominantní postavení v oblasti kotoučového ofsetového tisku.
Svým umístěním mezi 3 nejlepšími jsme jako jedna z nejvýkonnějších tiskáren postoupili do Ligy mistrů.
Jsme lídry na trhu v Rakousku, České republice a ve Slovinsku.
K našim dalším hlavním trhům patří Německo, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko a Švýcarsko.
Skupina Walstead Leykam Druck dosahuje se 710 zaměstnanci ročního obratu cca 237 milionů eur.

Devatenáct rotačních ofsetových strojů nejrůznějších rozměrů nabízí téměř neomezené portfolio výrobků, enormní přesnost v dodržování termínů a vysokou flexibilitu.

SERVIS

Servis

Dlouholetí kmenoví zákazníci jsou pro nás důkazem, že „orientace na zákazníka“ pro nás není jen marketingovým heslem. Nosnými pilíři naší podnikové filosofie jsou osobní kontakt s našimi zákazníky, individuální poradenství a flexibilní reakce na zákaznická přání.

TECHNIKA

Technika

Společnost Walstead Leykam Druck zpracuje 265 000 tun papíru a 8 000 tun barvy ročně. Specializujeme se na rotačních ofsetový tisk, avšak se svým všestranným strojovým parkem dokážeme plnit i speciální požadavky. K přáním zákazníků přistupujeme flexibilně - od UV lakování až po vysekávání nebo perforace.

Životní prostředí

Ruku v ruce: Kvalita a ekologické povědomí

V Walstead Leykam Druck jsme se zavázali nejen k vysoké kvalitě, ale také k ochraně našeho životního prostředí. Tyto hodnoty jdou ruku v ruce, a proto nabízíme našim zákazníkům nejen vysoce kvalitní, ale také ekologické polygrafické výrobky.